HakutsuruEquipment Shihan

HakutsuruEquipment

• , zakúpené v Hakutsuru

Tento produkt som si vybral z dôvodu spokojnosti.
    Mám už jedno spomenuté kimono objednané v minulosti.
    Produkt odporúčam svojim známym z oblasti bojových umení.

• Top kimono a spracovanie
    • Vzdušné a príjemné na nosenie
    • Ideálne pre trenera
    • Mierne ťažšia váha

Vynikajúce kimono

• Veĺká spokojnosť

HakutsuruEquipment

Karate Kimono - Hakutsuru Gi Shihan 14 uncová 100% bavlna (Heavy Canvas)

Majstrovské GI, určene pre inštruktorov

Určené pre náročný tréning a tradičné karate

Z vnútornej strany dvakrát jemné prebrusené pre príjemný pocit z nosenia

Pás Uesito je na spôsobom tradičného viazania na šnúrku

Masívny dizaj, veľmi pôsobivý, zároven ale príjemný na nosenie

Predprané, zrážanie do 2%

Vysoká prestíž

Záruka 3 roky

Doporučujeme objednávať Vašu skutočnú veľkosť

• , zakúpené v Hakutsuru

Tento produkt som si vybral z dôvodu spokojnosti.
    Mám už jedno spomenuté kimono objednané v minulosti.
    Produkt odporúčam svojim známym z oblasti bojových umení.

• Top kimono a spracovanie
    • Vzdušné a príjemné na nosenie
    • Ideálne pre trenera
    • Mierne ťažšia váha

Vynikajúce kimono

• Veĺká spokojnosť
  • , zakúpené v Hakutsuru

• Kimono je z vnútra veľmi prijemne
    • Po takomto som túžil
    • Odporúčam pre trénerov a Tradičný tréning

Veľká spokojnosť, dostal som k nemu kvalitný obal na kimono zdarma. Pravidelne tu nakupujem aj do Klubu.

• darovali sme ho nášmu Shihanovi z klubu
    • nosí ho rád a často
    • vyzerá na nom veľmi dobre
    • dostali sme grátis klučenku a tašku na kimono
    • super predajca, kupujeme tu často
    • mierne vyššia cena oproti ich iným kimonam ale stojí zato

tento eshop vrelo doporučujem, servis, aj výrobky na jednotku

• Veľmi pekné prevedenie, masívne ale dobre sa v nom cviči. Super prístup k zákazníkovi. ku kimonu som dostal gratís karate kľučenku a tašku na kimono

Hakutsuru shihan je perfektné pre moje tradičné karate.som príjemné prekvapený.